EKG w domu Warszawa

Elektrokardiogram jest podstawowym badaniem w medycynie. Na przestrzeni czasu, dzięki postępowi technologii obecnie dostępne są mobilne urządzenia cyfrowe do wykonywania EKG, co pozwala na wykonanie EKG w domu pacjenta.

Wskazaniami do badania są ogólnie choroby serca, w tym objawy takie jak ból w klatce piersiowej, niemiarowa czynność serca, duszność, stany po omdleniach, osłabienie, pogorszenie tolerancji wysiłku, kontrolne badania w chorobie wieńcowej, po zawale serca u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym.

Badanie zawsze opatrzone jest opisem lekarskim, opartym o aktualną wiedzę medyczną, niestety automatyczna interpretacja aparatu EKG jest jedynie przybliżona.

Koszt badania EKG z opisem w domu to 100 zł * jeśli wizyta jest przeprowadzona jedynie w celu EKG, lub +50 zł *, gdy wizyta była wezwana z innego powodu.

Zapraszam.

 

EKG jest krótkim zapisem spoczynkowej pracy serca. Dokładnie opisuje zaburzenia przewodzenia, niedokrwienie, ale jest często niewystarczające do oceny zaburzeń rytmu serca.

Celu dokładnej analizy zaburzeń rytmu serca (kołatania serca, przerwy w pracy serca, zasłabnięcia) należy rozważyć Holter EKG – klik.

 

 

* Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.