pediatra Praga

Witam Państwa serdecznie

Pediatria jest tym, czym zajmuję sie na co dzień. Pracuję w  Oddziałach Pediatrycznych Szpitala Prof. J. Bogdanowicza w Warszawie i SPZOZ w Mińsku Mazowieckim, tutaj pełnimy opiekę ogólnopediatryczną całodobową.
W latach 2013-2016 pracowałam w Klinice Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Dziecięcej IPCZD, specjalizując się w neurologii dziecięcej.

Prowadzę ponadto praktykę lekarską, udzielam porad i konsultacji pediatrycznych w miejscu wezwania (tzw. wizyty domowe) oraz konsultacji neurologicznych.

Zdobyte wykształcenie:
Dyplom w zawodzie lekarza medycyny – ukończony Warszawski Uniwersytet Medyczny (Wydział I Lekarski)
Specjalizacja: Pediatria, Neurologia Dziecięca (planowany czas zakończenia : 2016)

Nabyte umiejętności:
Praca w zawodzie lekarza od 2006r. – w Oddziale Dziecięcym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Siedlcach (2006-2011), w Oddziale Dziecięcym Szpitala im.prof J Bogdanowicza w Warszawie (2011-2016) oraz w SPZOZ w Mińsku Maz. W latach 2013-2016 praca w Klinice Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Dziecięcej IPCZD, specjalizując się w dziedzinie neurologii dziecięcej. Ponadto praca w opiece ambulatoryjnej w NZOZ .
Uczestniczę w sympozjach, zjazdach i kursach organizowanych przez centra szkoleniowe. Członkostwo w Polskim Towarzystwie Pediatrycznym, Polskim Towarzystwie Neurologii Dziecięj.

Uzyskane kwalifikacje medyczne w galerii z certyfikatami.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”
„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”
„Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka.”

Dane do kontaktu:
dr Anna Chądzyńska 669131366